English Bejelentkezés, regisztráció Eddigi vásárlások Adatmódosítás Súgó
Vam Design Center produkciói

Vam Design Center

Ezeken az oldalakon a Vam Design Center kiállítására vásárolhat online belépőjegyet.


Nyitva tartás:
hétfő-vasárnap 10.00-18.00 óráig



Tudnivalók az online múzeumi jegyvásárlásról

Honlapunkon a jegyeket bankkártyás fizetéssel vásárolhatja meg. A jegyek idősávokra szólnak. Önnek jegyvásárláskor ki kell választania, hogy melyik napon, melyik idősávban kívánja a kiállítást meglátogatni. A jeggyel az adott idősáv kezdetétől a végéig léphet be a kiállításra.

Ha számlát is kér vásárlásához, azt a Jegymester Kft. irodájában (1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 31., 1. emelet) tudjuk átadni, munkanapokon 10-től 16 óráig.


Saját nyomtatású jegyek

A kiállításokra az online jegyvásárlók saját nyomtatású jegyet kapnak, azaz a vásárlás végén saját nyomtatójukkal kinyomtathatják jegyeiket, amelyek közvetlenül alkalmasak belépésre. (Ha Önnek pillanatnyilag nincs nyomtatója, jelszava és azonosítója birtokában jegyét később egy másik számítógépről kinyomtathatja. Nyomtató hiányában a másik lehetőség az, hogy a vásárlás végén kapott vonalkód melletti kódot Ön pontosan leírja, belépéskor bediktálja. Ez utóbbi esetben nagy a hibalehetőség, így kérjük, különös figyelemmel másolja le a kapott kódot!) A jegyen lévő vonalkódot (vagy kódszámot) belépéskor ellenőrzik, és a beléptetőrendszer gondoskodik róla, hogy egy jeggyel csak egyszer lehessen belépni.

Bővebb információ a saját nyomtatású jegyekről

 

Figyelem! Internetes vásárlásra nem minden kártyatípus alkalmas!
- A részletekért kattintson ide!